FİFA 2011 Yılının En iyi 11′i

admin tarafından 9 Ocak 2012 tarihinde yazılmıştır.

FİFA 2011 Yılının en iyi oyuncularından oluşan FİFA 2011 Yılının en iyi 11‘ini açıkladı ve ilk 11′e baktığımızda Barcelona’lı oyuncuların ağırlıkta olduğunu görüyoruz.

FİFA 2011 Yılının En iyi 11′inde bulunan Barcelona’lı oyuncular Dani Alves, Gerard Pique, Xavi, İniesta ve Messi yer alıyor.

Genel olarak ilk 11′e baktığımızda 5 adet Barcelona’lı oyuncu, 4 adet Real Madrid’li oyuncu ve 2 adet Manchester United’lı oyuncunun yer aldığını görüyoruz.

Yılın 11′i: Casillas(R. Madrid), Dani Alves(Barcelona), Pique(Barcelona), Sergio Ramos(R. Madrid), Vidic(Manchester United), Xabi Alonso(R. Madrid), Xavi(Barcelona), Iniesta(Barcelona), Messi(Barcelona), Ronaldo(R. Madrid), Rooney(Manchester United)

İspanya’nın dünya futbolu üzerinde ne kadar etkisi olduğunu anlamak sanırım zor olmasa.En iyi 11 içerisinde 9 adet ispanya da futbol oynayan oyuncu ve 2 tane ingiltere’de oynayan futbolcu yer alıyor.

FC Barcelona futbol klübü ne kadar köklü ve başarılı bir Klüb olduğunu birkez daha tüm dünya’ya gösterdi desek yeridir.

FC Barcelona Türkiye hayran sitesi olarak 2011 Yılında büyük başarılara imza atan FC Barcelona Klübü Yöneticileri, Teknik adamı ve Futbolcularını canı gönülden tebrik ediyoruz.

"FİFA 2011 Yılının En iyi 11′i" bu yazı 9 Ocak 2012 tarihinde saat 19:38 sularında "Barça Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.902 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
  1. bence david villa ve torress girebilir messiylee ronaldo kanatlara çekilerek taktik değiştirebilirsin ya da barçadaki alexi sançezi de al

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>2010-2012 barcafan.net | FC BARCELONA FAN PAGE

Site içerisindeki yazılar izinsiz kopyalanamaz,çogaltılamaz.

Kullanım Koşulları | iletişim